.

1-12 Нерѓосувачки челик 510 капе совет rotatable/рамно/рунда/широк понесе отворот за 510 капе совет електронски cigarrate додатоци

1-12 Нерѓосувачки челик 510 капе совет rotatable/рамно/рунда/широк понесе отворот за 510 капе совет електронски cigarrate додатоци

DEN 240.00

Пристапност
Во достапна форма


Добра вест!!! 50% попуст за втора капе совет!!! Мулти видови за вашиот избор, овие капе совети им овозможи на вашиот vape пенкало убава и кул!!! Ставка детали : 1. Ова е добро стокмено и голема потрага совет што одговара на повеќето 510 RDA е или Под ohm резервоарот. 2. Секоја единица е направен од нерѓосувачки челик 3. Стилски и ефективни, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство. Спецификација : 1. Материјал : не ' рѓосувачки челик 2.Број 28 должина : 22mm Пакување листа : 1pc капе совет ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите тенкови (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.

Главните карактеристики

боја:
1, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 32, 28
Бренд Име:
KADIER
Тип На Објект:
капе совет
Компатибилен Модел:
510 капе совет резервоарот atomizer
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
нерѓосувачки челик капе совет