.

5pcs оригинални Yocan се Развива плус за полнење Кварц dual /Керамички замена серпентина глава одговара развива плус за полнење електронски cigarrate серпентина

5pcs оригинални Yocan се Развива плус за полнење Кварц dual /Керамички замена серпентина глава одговара развива плус за полнење електронски cigarrate серпентина

571.20
DEN 571.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Yocan се Развива плус за полнење Кварц dual /Керамички замена серпентина глава
Замена серпентина глави за , да ви донесе пречистата вкус.
Ставка детали :
1.Quarts двојна серпентина/Керамички серпентина
2.Најдобри перформанси за восок
3.Многу Чист вкус
Пакување листа :
5pcs замена серпентина глава
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе бидат обезбедени од страна на купувачот. Особено пријатели од Русија, ве молиме да проверите дали тоа е твоето полно име.
4. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. ние не сме одговорни за било царинска такса, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
5. Ве молиме да се чувствуваат слободни да conatct нас ако ви треба побрзо превозот метод.

Главните карактеристики

боја:
Кварц dual, Керамички Серпентина
Бренд Име:
YOCAN
Компатибилен Модел:
Yocan се Развива плус за полнење
Тип На Објект:
алатки за полнење
Број На Модел На:
Керамички крофна/Кварц двојна серпентина
Од:
YOCAN
Тип:
Керамички крофна/Кварц