.

5pcs 510 Derlin капе совет отворот за vape пенкало резервоарот БАНКАТА RDA atomizer брза испорака електронски cigarrate додатоци

5pcs 510 Derlin капе совет отворот за vape пенкало резервоарот БАНКАТА RDA atomizer брза испорака електронски cigarrate додатоци

DEN 316.80

Пристапност
Во достапна форма

Мулти боја за вашите опции, Триење дизајниран, hige квалитет со добра цена!!! Ставка детали : 1.Триење одговара дизајниран, нема О-прстен 2.Не гушење на протокот на воздух, огромен пареа, добар вкус 3.Делува како топлина guard - нема повеќе усна горат, безбедно и лесно да се чисти 4.Против вашиот 510 уредот само право Спецификација : 1. Материјал : Derlin Пакување листа : 5pcs капе совет ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите тенкови (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе бидат обезбедени од страна на купувачот.

Главните карактеристики

боја:
A, B, C, D, E, F, G
Тип На Објект:
Капе Совет Капа
Бренд Име:
KADIER
Број На Модел На:
5pcs 510 Derlin капе совет отворот
Материјал:
Пластични
Компатибилен Модел:
510 капе совет резервоарот atomizer