.

Стакло 510 капе совет долго отворот за atomizer резервоар/АРР/РРА/Melo 2/TFV4/Cubis резервоарот dse електронски cigarrate

Стакло 510 капе совет долго отворот за atomizer резервоар/АРР/РРА/Melo 2/TFV4/Cubis резервоарот dse електронски cigarrate

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма

Ова стакло капе совет, се со единствена жените тело форма, направи вашиот резервоар изгледа навистина кул! Ставка детали : 1. Овие капе совети се со повеќе бои за вашите опции 2. Секоја единица е направен од жад materail 3. Стилски и ефективни, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство Спецификација : 1. Материјал : стакло и нерѓосувачки Пакување листа : 1pc капе совет ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите тенкови (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе бидат обезбедени од страна на купувачот.

Главните карактеристики

боја:
A, B, C, D, E
Компатибилен Модел:
510 капе совет на Резервоар
Бренд Име:
KADIER
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
капе совет
Број На Модел На:
Стакло дама форма 510 капе совет долго отворот