.

Derlin&Нерѓосувачки челик 510 капе совет за ijust s АРР/РРА/Под ohm atomizer резервоарот брзо брод електронски cigarrate додатоци

Derlin&Нерѓосувачки челик 510 капе совет за ijust s АРР/РРА/Под ohm atomizer резервоарот брзо брод електронски cigarrate додатоци

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма

Derlin&Нерѓосувачки челик 510 капе совет за АРР/РРА/Под ohm atomizer резервоарот брзо брод Оваа капе врвот е изработен од Нерѓосувачки челик, со 2 O-прстени дизајн, тоа може да одговара на вашиот Sub ohm резервоарот цврсто. Ставка детали : 1. Овие капе совети се со деликатна врежани шема за вашите опции 2. Секоја единица е направен од нерѓосувачки челик 3. Стилски и ефективни, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство Спецификација : 1. Материјал : не ' Рѓосувачки челик за Пакување листа : 1pc капе совет ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите тенкови (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KADIER
Компатибилен Модел:
RDA/РРА
Број На Модел На:
Derlin&Нерѓосувачки
Тип На Објект:
капе совет
Материјал:
Метал