.

Dearlin&Нерѓосувачки челик 510 капе совет отворот за 510 капе совет отворот на резервоарот dse електронски cigarrate додатоци

Dearlin&Нерѓосувачки челик 510 капе совет отворот за 510 капе совет отворот на резервоарот dse електронски cigarrate додатоци

DEN 331.20

Пристапност
Во достапна форма

Dearlin&Нерѓосувачки челик 510 капе совет отворот за Uwell Круна/Nautilus/Subtank јас tem детали : 1. Мулти убава боја за вашите опции, позлата шема 2. Добро занает и голема потрага. 3. Две-Oring дизајн,одговара на вашиот atomizer цврсто Спецификација : 1. Материјал : Derlin/Нерѓосувачки челик Пакување листа : 1pc капе совет ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите atomizoare (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина o-ring
Испорака
1. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела.
2. Сите наши превозот метод може да се следи.
3. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе бидат обезбедени од страна на купувачот. Особено пријатели од Русија, ве молиме да проверите дали тоа е твоето полно име.

Главните карактеристики

боја:
C, H
Број На Модел На:
Derlin&Нерѓосувачки Капе Совет
Бренд Име:
KADIER
Тип На Објект:
капе совет
Материјал:
Метал
Компатибилен Модел:
510 капе совет atomizer