.

Авто Радио FM Антена Сигнал Amp Засилувач Бустер за Морски Автомобил Возило Брод 12V Сигнал Подобрување на Уредот Repalcement Делови

Авто Радио FM Антена Сигнал Amp Засилувач Бустер за Морски Автомобил Возило Брод 12V Сигнал Подобрување на Уредот Repalcement Делови

DEN 511.68

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики : - Подобрување на радио сигнал и да се намали бучавата.
- Бакар сигнал жица, силна анти-мешање, обезбедување подобар сигнал.
- Антена бустер.
- Се згусне на коњ устата метален заштитен капак, на сите круг на заштита.
- Се работи за двете AM и FM радио станици.
- Aantenna засилувач објект должина : 330mm.
- Во можност да обезбеди висока излезна струја, ниските хармонично нарушување и крст, обезбеди безбедност на работа.
- Подобрени перформанси TDA2002 (pin - да - pin компатибилност).
- Многу ниска надворешна компонента се брои.
- Лесно да се соберат, заштеда на трошоци и простор.
Карактеристики : Пренослив,Висока точност
Материјал : Електронски Компоненти,Метал,Пластика
Боја : Црна Пакет тежина : 0.077 kg
Производ големина (L x W x H) : 5.500 x 3.500 x 1.500 cm / 2.165 x 1.378 x 0.591 инчи
Пакет големина (L x W x H) : 17.500 x 10.000 2.000 x cm / 6.890 x 3.937 x 0.787 инчи Пакет Содржина : 1 x Мравка - 208 Автомобил Радио Сигнал Засилувач, 1 x 3М Налепница

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Equalizers
Објектот Големина:
5.5x3.5x1.5cm
Објектот Тежина:
70g
Боја Име:
Црна
Име На Модел:
МРАВКА-208
Бренд Име:
FalcoMaster
Специјални Функции:
Антена Сигнал Amp Засилувач