.

Чиста Природна Калцедон Ахат Pendant Ѓердан Џемпер Синџир Накит За Подарок Трговија На Големо

Чиста Природна Калцедон Ахат Pendant Ѓердан Џемпер Синџир Накит За Подарок Трговија На Големо

DEN 732.00

Пристапност
Во достапна форма

Чиста Природна Калцедон Ахат Pendant Накит
Природни jade боја ќе мора нијанси, како и текстура од камен;
Во текот 100ние испрати слободни емс или fedex;

Главните карактеристики

Бренд Име:
koraba
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Jade
Метали Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Certificate Type:
GDTC
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна