.

FOLOBE Жените Faux Крзно Bolero Булчински Наметка Маскирани Наметка Украл Кат Должина Зимско Крзно Трим WP015 Outwear Кејп

FOLOBE Жените Faux Крзно Bolero Булчински Наметка Маскирани Наметка Украл Кат Должина Зимско Крзно Трим WP015 Outwear Кејп

3647.52
DEN 3100.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


FOLOBE Жените Faux Крзно Bolero Булчински Наметка Маскирани Наметка Украл Кат Должина Зимско Крзно Трим WP015 Outwear Кејп Мека на допир топло faux крзно и Сува чиста. Должина од Рамо до Подот е за 143cm, Хауба Висина е околу 40cm. Висок квалитет Faux фокс крзно ткаенина Faux Крзно Целосна Должина Наметка е Целосно Наредени : Полиестер. Висок Квалитет Faux фокс Крзно,Безбедност Лента затворање. Кога ќе добиете нова облека, косата ќе биде не е мазна, затоа што на долго растојание на транспортот, што може да се тресат тоа со фен за коса дува тоа ќе стане убавина статус магично.
Faux Крзно вест Опис : Нашата Faux Крзнено палто се удобен, стилски, лесни и тресне на тренд оваа Есен и Зима. -Модерен и едноставен, Солидна боја може да бидат заменети со било која друга облека. -Употреба на еколошки и природни Faux крзно за заштита на животните. -Модерен и популарен стил. Тоа може да направи жената да се чувствуваат топли, повеќе шармантна и секси. Убав подарок за вашата девојка, сопруга и женски пријатели. -Погоден за пролет, есен и зима. -Погодни прилики : Секојдневниот живот, recreations, партија, вечер партија, канцеларија, занимање, итн. -Миење Инструкции : Сува чиста или рака мие само да / не кајгана(максималната температура за перење не надминува 40 степени) Крзнено Палто Купувачот Забелешка : 1.Од таму мора да има сечење и производство плови косата во текот на процесот на производство, така да виси на косата е нормално, тоа ќе падне по носењето на неколку дена. 2.Кога ќе добиете нова облека, косата ќе биде не е мазна, затоа што на долго растојание на транспортот, што може да се тресат тоа со фен за коса дува тоа ќе стане убавина статус магично.

Главните карактеристики

Големина:
M
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Бренд Име:
FOLOBE
Материјал:
Faux Крзно
Јака:
О Деколте
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Појас
Број На Модел На:
WP015
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Pleated
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Облека Должина:
X-Долго
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно