.

висок квалитет на Топла Продажба на Мало/трговија на големо Raccoon Куче Крзно Јака Трим Жените Плетени Природни Зајакот Крзно Вест Gilet/waistcoat

висок квалитет на Топла Продажба на Мало/трговија на големо Raccoon Куче Крзно Јака Трим Жените Плетени Природни Зајакот Крзно Вест Gilet/waistcoat

3033.60
DEN 1972.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


многу продавачот продава на оваа вест ,зошто избор нас?
Нашата
Реалната слика, сите на сликата е да се земе со себе
фрлите поглед на нашите повратни информации, бидејќи на нашиот добар квалитет, купувачи од светот купување од нас,и го продаде на локалните место
Нашите вест има должина 65cm -70cm ,други се пократки(само должина 60см) и нашата цена е најниска за оваа должина. квалитет гарантиран
Ако сакате повеќе големи димензии или треба да додадете должината ,ние може да го прилагодите ,но треба да додадете пари ,ве молиме прашајте го продавачот!

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Тип:
Широк-waisted
ЗанаетТехника:
Плетени
Материјал:
Зајакот Крзно,Raccoon Куче Кожа,Крзно
Бренд Име:
HARPPIHOP
Стил:
Комбинација Крзно
Јака:
Со Raccoon Куче Крзно Јака
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Крзно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
99
Комбинација Крзно:
kkk