.

22cm Боја Гуангжу Кула Метал Модел Figurine Познатиот Архитектура За Домашна Декорација Украси Бронзена Статуа Сувенири Подарок

22cm Боја Гуангжу Кула Метал Модел Figurine Познатиот Архитектура За Домашна Декорација Украси Бронзена Статуа Сувенири Подарок

425.28
DEN 400.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма

22cm Боја Гуангжу Кула Метал Модел Figurine Познатиот Архитектура За Домашна Декорација Украси Бронзена Статуа Сувенири Подарок Производ Големина : 22 CM Производ Материјал : Алуминиум Производ тежина : 0.15 кг Производ во боја : боја на Производот стил : едноставен и ретро пакувањето на Производот : надвор од картон

Главните карактеристики

Големина:
22cm
Тема:
Архитектура
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
Бренд Име:
SIBAOLU