.

пена&пердуви вештачки врана птица 25cm занаети,градина декорација проп подарок a2575

пена&пердуви вештачки врана птица 25cm занаети,градина декорација проп подарок a2575

1092.96
DEN 918.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура пена мувла надвор структура пердуви

Главните карактеристики

Тема:
Животните
Материјал:
Винил
Стил:
Пастирски