.

Креативна Боја Гуангжу Кула Метал Модел Figurine Светски Познатата Историска Архитектура Занаети За Дома Декор Подарок За Сувенири

Креативна Боја Гуангжу Кула Метал Модел Figurine Светски Познатата Историска Архитектура Занаети За Дома Декор Подарок За Сувенири

449.28
DEN 422.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма

Креативна Боја Гуангжу Кула Метал Модел Figurine Светски Познатата Историска Архитектура Занаети За Дома Декор Подарок за Сувенири Производ Големина : 22 CM Производ Материјал : Алуминиум Производ тежина : 0.15 кг Производ во боја : боја на Производот стил : едноставен и ретро пакувањето на Производот : надвор од картон

Главните карактеристики

боја:
боја
Големина:
22cm
Стил:
Модерна
Тема:
Архитектура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SIBAOLU