.

керамички слика laozi давање статии Буда сега ie зен мека украс bookcase седи канцеларија соба декорација Уметнички живот

керамички слика laozi давање статии Буда сега ie зен мека украс bookcase седи канцеларија соба декорација Уметнички живот

8745.12
DEN 5684.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тема:
Будизмот
Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
ZEETOON
Стил:
Фенг Шуи
Изглед Моделирање:
Карактер
Материјал:
Керамика
Применливи Простор:
Дневна соба / студија / Канцеларија
Стил:
Современиот Кинески стил/договор и современа
Давање статии тип:
Десктоп декорација