.

Кадифен Мачка Кукла Играчка Девојка Сива Мачка Играчки За Деца Роденденски Подарок Играчка Продавници

Кадифен Мачка Кукла Играчка Девојка Сива Мачка Играчки За Деца Роденденски Подарок Играчка Продавници

DEN 828.48

Пристапност
Во достапна форма

Кадифен Мачка Кукла Играчка Девојка Сива Мачка Играчки за Деца Роденденски Подарок Играчка Продавници големина носот да газ 20cm
Производ Потекло : Кина
Производ Материјал : ПП памук + КК кадифен
Производ Додатоци
Ознака : никој стандард за перење : Да
A. транспорт
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. Бесплатен превозот од Кина Пост воздух парцела, обично трае 15-45 дена пристигнување.
3. Бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот стареење ќе биде зависна од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Производот Б.
1. Нашиот производ димензии прирачник за мерење, различни мерни методи, може да има некои грешки.
2. Производ транспорт, можеби заостанати деформација. Тоа не е важно! Ве молиме цврсто се тресат по отворањето на пакетот. Или со фен за коса дува удар, со цел да се задржи производот меки и меки.
3. Трговијата Една опашка на залихите, намалување на стандардот · Нема запис · несовршена, се сметаат за нормални! Ве молиме размислете два пати пред да го купите!
В. добијат пакети
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Образовни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Мачки
Форма:
Гениј
Предупредување:
Други
Материјал:
Кадифен
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
X-17-05
Бренд Име:
yanghuatoys
Пополнување:
PP Памук