.

Симулација Симпатична Полнети Панда Кукла Играчка Кадифен Животни Децата Ден Играчки Роденденски подарок

Симулација Симпатична Полнети Панда Кукла Играчка Кадифен Животни Децата Ден Играчки Роденденски подарок

839.04
DEN 780.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма

Симулација Симпатична Полнети Панда Кукла Играчка Кадифен Животни Децата Ден Играчки Роденденски подарок големина седи 22cm
Производ Потекло : Кина
Производ Материјал : ПП памук + КК кадифен
Производ Додатоци
Ознака : никој стандард за перење : Да
A. транспорт
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. Бесплатен превозот од Кина Пост воздух парцела, обично трае 15-45 дена пристигнување.
3. Бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот стареење ќе биде зависна од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Производот Б.
1. Нашиот производ димензии прирачник за мерење, различни мерни методи, може да има некои грешки.
2. Производ транспорт, можеби заостанати деформација. Тоа не е важно! Ве молиме цврсто се тресат по отворањето на пакетот. Или со фен за коса дува удар, со цел да се задржи производот меки и меки.
3. Трговијата Една опашка на залихите, намалување на стандардот · Нема запис · несовршена, се сметаат за нормални! Ве молиме размислете два пати пред да го купите!
В. добијат пакети
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Образовни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
Гениј
Животни:
Панда
Предупредување:
Други
Материјал:
Кадифен
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
X-17-05
Бренд Име:
yanghuatoys
Пополнување:
PP Памук