.

yuanmbm љубов star мечка шепа перница Шарени LED кадифен играчки/светодиодни перница/бебе играчки за деца детска подарок Кукла Кадифен

yuanmbm љубов star мечка шепа перница Шарени LED кадифен играчки/светодиодни перница/бебе играчки за деца детска подарок Кукла Кадифен

723.36
DEN 651.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

Функција : 7 боја LED трепка Мека удобно ткаенина моќ : 3pcs АА батерија(не inclube) големина : за 40x35cm(Различни форми, малку различна големина). фил : PP памук повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Електронски,Светкави
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Перница/Перница
Бренд Име:
yuanmbm
Форма:
Срцето
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Други