.

мини симпатична црна врабец модел играчка пена&furs simulaiton птица подарок за 12cm 1052

мини симпатична црна врабец модел играчка пена&furs simulaiton птица подарок за 12cm 1052

864.00
DEN 458.00 -47 %

Пристапност
Во достапна форма


опис :
големината е за 12cm.
бојата е црна, ако ви се допаѓа бела една, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.
Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас. контакт со нас на : 1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа. 2. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
птица
Тип:
DIY Прилагодување
Број На Модел На:
s
Предупредување:
n
Пополнување:
пена гума
Материјал:
пена
Тема:
птица
Форма:
птица