.

Мотоцикл Делови Висок Проток на Перформансите на Внесувањето Воздух Филтер за Почиста Замена За 2006 2007 YAMAHA YZF R6

Мотоцикл Делови Висок Проток на Перформансите на Внесувањето Воздух Филтер за Почиста Замена За 2006 2007 YAMAHA YZF R6

1247.52
DEN 1185.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Количина : Едно Парче Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За YAMAHA YZF R6 2006-2007 Филтер Материјал : Памук Газа. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Инструкции за инсталација не се вклучени.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Тежина:
0.46kg
Бренд Име:
waase
Име На Модел:
За Yamaha YZF R6 2006-2007
Материјал Тип:
памучна газа
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch