.

Мотоцикл CNC Воздушен Доза Филтер Систем Црна За 2004 2005 2006 2007 2008-2015 Харли Дејвидсон Спортските XL 883 1200

Мотоцикл CNC Воздушен Доза Филтер Систем Црна За 2004 2005 2006 2007 2008-2015 Харли Дејвидсон Спортските XL 883 1200

2255.52
DEN 2143.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Количина : Едно Парче
Боја : Како на сликата прикажани
Fitment : За 2004-2016 Харли Дејвидсон Спортските XL 883/1200
Компатибилен со двете carburated и горивото се вбризгува модели
Материјал : CNC Изработени од Палка Алуминиум лице плоча & поддршка плоча, со внатрешни дишење пасуси за супер чиста инсталација.
Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани.
Инструкции за инсталација Не се вклучени.

Главните карактеристики

боја:
црна, златна
Бренд Име:
waase
Име На Модел:
За 2004-2016 Харли Дејвидсон Спортските XL 883/1200
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.85kg
Материјал Тип:
Алуминиум лице плоча & поддршка плоча, со внатрешни дишење пасуси
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи