.

филтер за воздух за Бентли Континентал / Arnage OEM: 3W0129620B (лево) 3W0129620C (десно) #SK630-SK631

филтер за воздух за Бентли Континентал / Arnage OEM: 3W0129620B (лево) 3W0129620C (десно) SK630-SK631

DEN 1295.52

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
SAFIL
Производителот Дел Број:
3W0129620B
Објектот Должина:
345
Објектот Ширина:
186
Објектот Висина:
43
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
филтер хартија
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Другиот Дел Број:
3W0129620B
Осветленост Дел Број:
3W0129620C
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5kg