.

филтер за воздух + кабината филтер за Хонда CRV 2.0, 1.8 / ГРАД 17220-RZP-Y00 80292-SDG-W01

филтер за воздух + кабината филтер за Хонда CRV 2.0, 1.8 / ГРАД 17220-RZP-Y00 80292-SDG-W01

DEN 747.36

Пристапност
Во достапна форма


филтер за воздух : 17220-RZP-Y00
Модел
ЗА ХОНДА
Make Model Enigne CCKWCylinder Type Yearparameter
ЗА ХОНДА
ЗА ХОНДА, CR-V Мк III (РЕ) 2006 / 06-
CR-V Мк III (РЕ) 2.0 јас 4 WD R20 A2 1997 110 4 Затворени Off-Road Возило 2007-
CR-V Мк III (РЕ) 2.4 i-VTEC 4 WD K24 Z4 2354 122 4 Затворени Off-Road Возило 2009-
кабината fitler : 80292-SDG-W01 80291-SDG-W01 Модел на ХОНДА MAZDA Модел CC KW Цилиндар Тип Година ХОНДА, ХОНДА СПОГОДБА ЕВРА VII (CL) 2.0 Сите тркала (CL8) 1998 114 4 Седан, 2003 година - ХОНДА СПОГОДБА ЕВРА VII (CL) 2.4 2354 132 4 Салон 2008 - ХОНДА СПОГОДБА ЕВРА VIII Салон (CU) 2.4 (CU6) 2354 148 4 Салон 2008-2008 ХОНДА СПОГОДБА ЕВРА VIII Салон (CU) 3.5 јас 3471 202 6 Салон 2008 - ХОНДА СПОГОДБА Мк IV (CB) 2.0 16 V (CB3) 1997 66 4 Салон 1990-1993 ХОНДА СПОГОДБА Мк IV (CB) 2.0 јас 16 V (CB3) 1997 98 4 Салон 1990-1993 ХОНДА СПОГОДБА Мк IV (CB) 2.2 јас 16 V (CB7) 2156 110 4 Салон 1990-1993 ХОНДА СПОГОДБА Мк IV (CB) 2.2 јас 16 V Automatik (CB7) 2156 108 4 Салон 1990-1993 ХОНДА СПОГОДБА VII (CM) 2.4 Vtec E (CM5) 2354 118 4 Салон 2003-2005 ХОНДА СПОГОДБА VII (CM) 2.4 Vtec E (CM5) 2354 125 4 Салон 2006-2008 ХОНДА СПОГОДБА VII (CM) 3.0 (CM6) 2997 177 6 Салон 2006 - ХОНДА СПОГОДБА VII (CP) 2.4 (CP2) 2354 136 4 Салон 2008 - ХОНДА СПОГОДБА VII (CP) 3.5 V 6 (CP3) 3471 202 6 Салон 2007 - ХОНДА СПОГОДБА VII Tourer (CM) 2.4 Vtec Т 2354 147 4 Имот 2003 - ХОНДА ГРАД Салон (ГМ) 1.5 1497 88 4 Салон 2009 - ХОНДА ГРАЃАНСКИ IX (FK) 1.4 i-VTEC 1339 73 4 Hatchback 2012 - ХОНДА ГРАЃАНСКИ IX (FK) 1.6 i-DTEC 1597 88 4 Hatchback 2013 - ХОНДА ГРАЃАНСКИ IX (FK) 1.8 i-VTEC 1798 година 104 4 Hatchback 2012 - ХОНДА ГРАЃАНСКИ IX (FK) 2.

Главните карактеристики

Производителот Дел Број:
Хонда CRV
Осветленост Дел Број:
Хонда CRV
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Тежина:
400G
Бренд Име:
SAFIL
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
Хонда CRV
Поставување на Возило:
in
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Материјал Тип:
филтер хартија
Хонда Модел:
CR-V