.

50pcs Железо Со Бодликава Куки Јапонски Увозот Рефус Со Бодликава Море Риболов Долго-ракува Куки Диви Риболов Риболов Polyculture

50pcs Железо Со Бодликава Куки Јапонски Увозот Рефус Со Бодликава Море Риболов Долго-ракува Куки Диви Риболов Риболов Polyculture

DEN 96.00

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[8888] Топла Продажба

Главните карактеристики

Број На Модел На:
10, 11, 12, 13, 14, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Океански Брод Риболов
Електрични или Не:
упатство
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
Lawaia
Обликот:
Куките
Материјал:
Железо
Пакет:
Кеси
еден пакет:
50pcs
Превозот начин:
Кина Пост не го потпише пакет