.

Познатиот Европски стил керамички дневна соба, канцеларија соба, КТВ големи Американски практични декоративни ashtray

Познатиот Европски стил керамички дневна соба, канцеларија соба, КТВ големи Американски практични декоративни ashtray

DEN 7027.20

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
casamento
сертификација:
SGS
Flatware Тип:
Flatware Поставува
Модел:
MLA447
Стил:
Европски стил
Материјал:
Керамички
Објектот нема:
MLA447