.

(3 Стилови) За Леново C2 Атмосфера, C2 K10A40 5.0 инчен Телефон Случаи со Стојат и Држачот на Флип Мода покритие За Леново Атмосфера, C2

(3 Стилови) За Леново C2 Атмосфера, C2 K10A40 5.0 инчен Телефон Случаи со Стојат и Држачот на Флип Мода покритие За Леново Атмосфера, C2

122.88
DEN 110.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


(3 Стилови) За Леново C2 Атмосфера, C2 K10 A40 5.0 инчен Телефон Случаи со Стојат и Држачот на Флип Мода покритие За Леново Атмосфера, C2
Descriptio n : 1. Компатибилен За Леново Атмосфера, C2 2. Стојат Функција 3. Материјал : СТП Кожа 4. Оваа l мастило има 3 стилови 5.Бесплатен Превозот ќе биде испорачуван Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус 6.Русија клиент ве молиме оставете ги вашите целото име и адреса, така што нема да задоцнување на пратката
Љубезно Потсетување :
1. Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја. Во секој случај,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. 2. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака и јас ќе го продолжи времето на приемот од страна на 15-20 дена.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена,ние ќе ги провери своите превозот држава во изразат компанијата, ако тоа недостасува или во транзит,тогаш јас ќе се сноси одговорност и ќе рефундирање на вашите пари. 3. Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Обична,Гроздобер,Jewelled,Симпатична,Метален
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
Стојат Флип
Компатибилен 1:
Маска За Леново Атмосфера, C2
Компатибилен 2:
Паричникот Случај за Леново Атмосфера, C2
Компатибилен 3:
флип случај за Леново C2 K10A40
Компатибилен 4:
Случај за Леново C2 Атмосфера, C2 K10A40
Функција:
Картичка Паричник На Врати
Материјал:
СТП Кожа
квалитет:
А++++
Тип:
Случај
Бродови Од:
Кина