.

За Oneplus 5T Кожа Случај Oneplus 5 т случај 6.01 NILLKIN Искра Моден Бизнис задниот Поклопец Назад Флип Телефон Школка Телефон Случаи

За Oneplus 5T Кожа Случај Oneplus 5 т случај 6.01 NILLKIN Искра Моден Бизнис задниот Поклопец Назад Флип Телефон Школка Телефон Случаи

542.40
DEN 380.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма

Одговараат за : Oneplus 5t За Oneplus 5 T Кожа Случај Oneplus 5 т случај NILLKIN Искра Моден Бизнис задниот Поклопец Назад Флип Телефон Школка Мобилен Телефон Случаи NILLKIN НОВА КОЖА СЛУЧАЈ-Искра Кожа Случај Искра Кожа Случај одберете увезени кожа и бисер Дното микс судрат PC clamshell дизајн, тенки се лизга, нежна текстура, исклучителен визуелен. Структурен дизајн прозорец чувствителни МИЛЕНИЧЕ материјал може да се користи без да се флип да се одговори на телефон, проверете го времето, камера и други функции кои се удобен и практичен. Супер влакна обвивка, мека и воздух пропустливи, заштита на екран заштитник. Дното користи увезени животната средина КОМПЈУТЕР материјал, истакната точка дизајн и накит боја сликарство, вонредни допир и shockproof. Заедничкиот на прекривачот и на дното shield се вештачки, мазна убава и издржливи. Напредна Технологија, детали одлучи квалитетот. Факултативна бои : црна, златна

Главните карактеристики

дизајн:
Бизнис,Обичен
Компатибилен Бренд:
Oneplus
Карактеристики:
Флип Кожа случај
Бренд Име:
NILLKIN
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
6.01inch
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
одговараат за:
Oneplus 5T