.

Фабрика директни! За HTC X2 Случај Луксузни Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу СТП Кожа маска

Фабрика директни! За HTC X2 Случај Луксузни Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу СТП Кожа маска

239.52
DEN 216.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Случај Одговара За HTC X2

Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава.
Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме. Производ детали 100% нов бренд случај 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник нов стил на дизајн, магија копчето Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење Notice1 : Овој случај рачно изработени,Тоа одговара работи со лепак одбор , кога ќе го залепите телефонскиот, ве молиме цел камерата и звучник дупка да го поклопецот прв ,тогаш тоа ќе биде полесно! Notice2 : На следнава слика е референца сликата, секој модел на камера дупка не е ист, но ние ќе ја испрати на соодветните точни holster на вашата камера модел
Повратни информации е многу важна за нас.
Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

Главните карактеристики

Материјал:
PU
Тип:
Флип Случај
дизајн:
бизнис
Големина:
For HTC X2
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Ставете директно вертикална телефон торба флип СТП Кожа маска
Компатибилен Бренд:
За HTC X2
Тип:
Случај