.

COATUNCLE За Fundas LG П8 Случај, Кожа Случај За coque LG V20 Мини Случај За LG П8 Покрие Флип паричникот Цртан филм Насликани Телефон Случај

COATUNCLE За Fundas LG П8 Случај, Кожа Случај За coque LG V20 Мини Случај За LG П8 Покрие Флип паричникот Цртан филм Насликани Телефон Случај

218.88
DEN 175.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


За LG П8 Случај 5.2"
За LG V20 Мини Случај 5.2"
За LG V20 ×

Главните карактеристики

Материјал:
За LG П8, За LG V20 Мини
дизајн:
Бизнис,Симпатична,Животно,Сјајни,Украсени
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
флип стп кожа
Компатибилен Бренд:
LG
Бренд Име:
Coatuncle
Големина:
5.2
Материјал:
Флип Кожа Телефон Случај
боја:
Був Тигар, Лав, Девојка, Глуварче
Модел:
СТП Кожа + Мек Силикон
Type1:
За LG П8 Случај 5.2
Type2:
За LG V20 Мини Случај 5.2