.

AiLiShi Флип Кожа Случај За ZTE Сечилото А5 Случај Книга Стил Заштитна Маска на Телефонот Торба Паричник 4 Бои Во Парк !

AiLiShi Флип Кожа Случај За ZTE Сечилото А5 Случај Книга Стил Заштитна Маска на Телефонот Торба Паричник 4 Бои Во Парк !

287.52
DEN 273.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
- 100% Сосема Нов и Висок квалитет на кожа случај.
- Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија.
- Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и кроењето
- Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате.
- Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.
- Боја : Црна,кафеава,роза,жолта
Пакет се вклучени :
1 X Кожа Случај
За Плаќање
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ 2. Ако сакате да се направи голема цел , ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како можеме да ви дадеме повеќе попуст. 3. Совет : Aliexpress треба 12-24 часа за да се провери вашиот плаќањето, ве молиме да бидете трпеливи. 4. Понекогаш,ако не на плаќање преку банкарски трансфер, вашата банка може да треба 3-5 работни дена за да потврдите.(на пример,некои Бразил Boleto).кога вашата уплата е потврдена,ние ќе ви ја испратиме во 1 - 3 дена.
5.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
За Превозот
1.Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Не се сите земји е БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,ве молиме проверете или контактирајте со нас пред да нарачате.
3.

Главните карактеристики

Материјал:
PU
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Сјајни,Обична,Бизнис
Карактеристики:
Имаат AiLiShi лого дизајн
Компатибилен Бренд:
За ZTE
боја:
Црна,кафеава,роза,жолта
во парк:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
Трговија на големо:
Yes
цена:
Фабрика цена