.

(3 Стилови) Паричникот Покрие Случај За ASUS ZenFone2 ZE500CL Луксузни Флип СТП Кожа Стојат Случај Coque За ASUS ZE500CL ZF2 Fundas 5.0

(3 Стилови) Паричникот Покрие Случај За ASUS ZenFone2 ZE500CL Луксузни Флип СТП Кожа Стојат Случај Coque За ASUS ZE500CL ZF2 Fundas 5.0

122.88
DEN 110.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


(3 Стилови) Паричникот Покрие Случај За ASUS Zen Fone2 ZE500 CL Луксузни Флип СТП Кожа Стојат Случај Coque За ASUS ZE500 CL ZF2 Fundas 5.0"
Descriptio n : 1. Компатибилен За ASUS Zen Fone2 ZE500 CL 2. Стојат Функција 3. Материјал : СТП Кожа 4. Оваа l мастило има 3 стилови 5.Бесплатен Превозот ќе биде испорачуван Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус 6.Русија клиент ве молиме оставете ги вашите целото име и адреса, така што нема да задоцнување на пратката
Љубезно Потсетување :
1. Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја. Во секој случај,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. 2. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака и јас ќе го продолжи времето на приемот од страна на 15-20 дена.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена,ние ќе ги провери своите превозот држава во изразат компанијата, ако тоа недостасува или во транзит,тогаш јас ќе се сноси одговорност и ќе рефундирање на вашите пари. 3. Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот.

Главните карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ASUS
Големина:
5.0 inch
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Металик,Обичен
Карактеристики:
Стојат Флип
Бренд Име:
VBNM
Компатибилен 1:
маска за ASUS ZenFone2 ZE500CL
Компатибилен 2:
паричникот случај за ASUS ZenFone 2 ZE500CL
Компатибилен 3:
флип случај за ASUS ZE500CL ZF2
Компатибилен 4:
Случај за ASUS ZE500CL ZF2
Функција:
Картичка Паричник На Врати
Материјал:
СТП Кожа
квалитет:
А++++
Тип:
Случај
Бродови Од:
Кина