.

(3 Стилови) СТП Кожа Случај прекривачот За Asus Zenfone Selfie ZD551KL Стојат Паричникот Стил Случај за Asus ZD551KL со Картичка

(3 Стилови) СТП Кожа Случај прекривачот За Asus Zenfone Selfie ZD551KL Стојат Паричникот Стил Случај за Asus ZD551KL со Картичка

122.88
DEN 110.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


(3 Стилови) СТП Кожа Случај прекривачот За Asus Zenfone Selfie ZD551 KL Стојат Паричникот Стил Случај за Asus ZD551 KL со Картичка
Descriptio n : 1. Компатибилен За Asus Zenfone Selfie ZD551 KL 2. Стојат Функција 3. Материјал : СТП Кожа 4. Оваа l мастило има 3 стилови 5.Бесплатен Превозот ќе биде испорачуван Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус 6.Русија клиент ве молиме оставете ги вашите целото име и адреса, така што нема да задоцнување на пратката
Љубезно Потсетување :
1. Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја. Во секој случај,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. 2. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака и јас ќе го продолжи времето на приемот од страна на 15-20 дена.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена,ние ќе ги провери своите превозот држава во изразат компанијата, ако тоа недостасува или во транзит,тогаш јас ќе се сноси одговорност и ќе рефундирање на вашите пари. 3. Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот.

Главните карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ASUS
Големина:
For Asus Zenfone Selfie ZD551KL
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Металик,Обичен
Карактеристики:
Стојат Флип
Бренд Име:
VBNM
Компатибилен 1:
маска за Asus Zenfone Selfie ZD551KL
Компатибилен 2:
паричникот случај за Asus Zenfone Selfie ZD551KL
Компатибилен 3:
флип случај за Asus ZD551KL
Компатибилен 4:
Случај за Asus ZD551KL
Функција:
Картичка Паричник На Врати
Материјал:
СТП Кожа
квалитет:
А++++
Тип:
Случај
Бродови Од:
Кина