.

СПЕЦИЈАЛНИ БОЖИЌ ПОДАРОК DIY не-Готови метална играчка за човекови структура идеална играчка за таткото и синот заедно 14cm

СПЕЦИЈАЛНИ БОЖИЌ ПОДАРОК DIY не-Готови метална играчка за човекови структура идеална играчка за таткото и синот заедно 14cm

DEN 1680.00

Пристапност
Во достапна форма


DIY не-Готови метална играчка за човечкото тело скелет идеална играчка за таткото и синот заедно 14cm
Спецификации :
1. Телото дел тип : 1 : 6 дете скелет
2.Навој род : M3,403 челик
3. Навој челик топка : 6mm дијаметар со М3 навој дупка
4.Заеднички плоча : 20x6x2mm нерѓосувачки челик панел
5.Челик Завртка : M3, материјал
6.Универзална заеднички : 10/10/10мм,обложени бакар
7.Резервен дел : се вклучени
8.Алатка : ален копче 2x
9.Бесплатен подарок : 5 метри алуминиумска жица+4 прст ракавици
Алатки што треба да се подготват : супер лепак

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
cinespark
Број На Модел На:
SCA-14
Материјал:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар