.

2017 Vestidos Есен Зима Облекуваат Жените плус големина Мода Чипка Долго Femme Партија се Облекуваат Домот Жена Секси Фустани Украина Z329

2017 Vestidos Есен Зима Облекуваат Жените плус големина Мода Чипка Долго Femme Партија се Облекуваат Домот Жена Секси Фустани Украина Z329

2932.32
DEN 1496.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 84 144 42 68 M 86 144 42 70 L 91 146 43 75 XL 96 146 43 80 2 XL 101 148 44 85 3 XL 103 148 44 87
Топло Совет : за мерење на големината може да биде 2cm грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем ве Молиме имајте во предвид дека од 1 cm = 0.39 инчи
Pls забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Lanon,Памук
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Шупливи Надвор
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Есен и зима фустани
Сезоната:
Есен
Силуета:
Труба / Сирена
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни