.

Висок Квалитет на Жените Домот О-вратот Деверуша Партија Чипка Фустан Midi Облекување на Долги Ракави Есен Пролет Флорални Pleated Фустани Облека

Висок Квалитет на Жените Домот О-вратот Деверуша Партија Чипка Фустан Midi Облекување на Долги Ракави Есен Пролет Флорални Pleated Фустани Облека

1638.24
DEN 1081.00 -34 %

Пристапност
Во достапна форма


Висок Квалитет на Жените Домот О-вратот Деверуша Партија Чипка Фустан Макси Фустан Долги Ракави Есен Пролет Флорални Pleated Фустани Облека
100% сосема нов и висок квалитет
Удобно да го допре и да се носат
Боја : црна,црвена
Материјал : полиестер+чипка
Големина : ве молиме љубезно, истакна дека е мерена од страна на подот, Тоа ќе биде 1-3cm разлика , ве молиме да ги проверите големините внимателно со свој. 1 инч = 2.54 см

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
D 059
Бренд Име:
Н. POKLONSKAYA
Декорација:
Чипка
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Слатка
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Чипка,Полиестер
Стил 2:
нова година облечи
Стилот 3:
чипка фустан
Стилот 4:
партијата облечи
Стилот 5:
облека