.

2018 лето девојки бебе без ракави печати поклон фустан, кул облека памук партија принцеза фустани бебе облека бренд дизајн

2018 лето девојки бебе без ракави печати поклон фустан, кул облека памук партија принцеза фустани бебе облека бренд дизајн

417.12
DEN 250.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Ознака / Taobao големина Должина (CM) Биста X2 (CM) Панталони (CM) Crotch (CM) Предложи месец 73 43 сантиметри 24 см компанијата се наоѓа во : 1-6 месеци 80 45 cm 25 cm На компанијата се наоѓа во : 6-12 месеци 90 47 см 26 сантиметри 12-24 месеци 49 100 сантиметри 27 см компанијата се наоѓа во : 24-40 месеци

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
OFCS
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Колено-Должина
фустан стил:
туту фустан
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
памук полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки