.

2017 Лето Секси Памук Suspender О Вратот Жените Плажа Облечи Причинско-Моден Лабава Ракави Мини Sundress

2017 Лето Секси Памук Suspender О Вратот Жените Плажа Облечи Причинско-Моден Лабава Ракави Мини Sundress

492.00
DEN 404.00 -18 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Памук , Полиестер, Бои : Црна , Бела , Вино Црвено , Сино, Виолетова Сезона : Летни Ракав : без Ракави Должина : Над Коленото, Мини Повод : Случајни Пакет Содржина : 1 x Жените се Облекуваат Облека Нега : Рака-се мијат и во Машина перат, Сува Чиста. Забелешка : Поради различни фабрики доаѓаат во различни ГОЛЕМИНА стандард, ве молиме обратете се на вашиот мерење од нашата Големина Водич, не ознака доаѓа со производи. бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Големина на : не Постои една големина за следниве оглас, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Големина
S
М
L
XL Биста
88cm/34.65"
92cm/36.22"
96cm/37.79"
100cm/39.37"
Должина
72cm/28.34"
73cm/28.74"
74cm/29.13"
75см/29.53"
1. Предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. За бесплатен превозот, Ние обично се организира на испорака преку Кина пост воздух mail.
2. Просечното време на испорака е околу 15 до 20 дена. Но, понекогаш тоа трае подолго поради сопствени прашање или други проблеми. Ве молиме љубезно се однесуваат на графиконите подолу.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Бренд Име:
bobibla
Број На Модел На:
3984
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни