.

Нови пристигнување Розова чипка цвет девојка фустани со beading sash прекрасна церемонија наметки за малку девојки glitz

Нови пристигнување Розова чипка цвет девојка фустани со beading sash прекрасна церемонија наметки за малку девојки glitz

4080.00
DEN 3672.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

Слика Шоу
Ставка Опис
1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.Препорачливо е да се цел на сите додатоци заедно, која им помага заштедите на превозот надомест. Згора на тоа, додатоци ќе бидат слободни препорачана превозот, ако нареди заедно со фустани.
2.БОЈА : Боја застапеност може да се разликува од страна на набљудувачите.Исто така, постои и мала хроматските аберации предизвикани од камерата помеѓу бојата на фотографии и вистински елементи,' боја. Боите се предмет на реалните предмети ќе добиете.
3.ВРЕМЕ на ИСПОРАКА : Не сите од нашите предмети се во парк.Ве молиме проверете ја проценува време на испорака за секоја ставка страницата e Bay кога цел.Ако ви треба фустани или други предмети итно, ве молиме контактирајте со нас за помош пред цел.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша вечна потрага и up-повеќето загриженост.
Ние навистина го ценат, ако може да остави ни 5 оценка НСД позитивни повратни информации кога ќе ја најдете нашата услуга и објекти добра.
Ако постои било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати, почнувајќи случај или напуштање на било какви негативни повратни информации.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Екипажот Вратот
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Формално
Материјал:
Mesh
Силуета:
Бал
Декорација:
Appliques
Sleeve Стил:
Редовни