.

Salen 2017 Нова Секси Чипка Солидна Bodycon Жените Завој Фустан Модни Мини Ракави О Вратот Патент Жените Партија Облечи

Salen 2017 Нова Секси Чипка Солидна Bodycon Жените Завој Фустан Модни Мини Ракави О Вратот Патент Жените Партија Облечи

2870.40
DEN 1923.00 -33 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Број На Модел На:
S15277
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
Salen
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте