.

2018 Есен Зима Жените Џемпер Облекуваат Топло Pullovers Џемпер Еластична Тенок Плетени Фустан на Дното Секси Жените се Облекуваат OKXGNZ 339

2018 Есен Зима Жените Џемпер Облекуваат Топло Pullovers Џемпер Еластична Тенок Плетени Фустан на Дното Секси Жените се Облекуваат OKXGNZ 339

1247.04
DEN 624.00 -50 %

Пристапност
Во достапна форма


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Должина Биста Ракав Рамо Слободни 78 / 53 36 1inch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Деколте:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Lanon,Памук,Волна
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Женски Џемпер Облека
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Есен
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Бренд Име:
OKXGNZ