.

Adyce 2018 Нова Мода Завој Се Облекуваат Жените Оглавник Мрежа Мини Bodycon Облечи Славна Личност Вечер Партија Фустани Vestidos Clubwear

Adyce 2018 Нова Мода Завој Се Облекуваат Жените Оглавник Мрежа Мини Bodycon Облечи Славна Личност Вечер Партија Фустани Vestidos Clubwear

2730.24
DEN 1501.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета во нашата продавница.
Ако имате било какви прашања,Добредојдовте да контактирате со нас во секое време!!
Нарачки ќе бидат средени во најкраток уплатата е успешно обработени со систем во текот на 24 часа!
Нашиот бренд - ADYCE , беше основана во 2008 година, ние сме професионални производителот за Завој Фустан фабрика во Гуангжу во Кина, поддршка OEM/ODM/WHOLESALES/RETAIL/DROPSHIPPING/МИКС ЦЕЛ , 100% добра гаранција за квалитет, прифатлива цена, најдобро пред-продажба и по продажба на услуги, брза испорака!
Примерокот може да биде обезбедена база на ваша слика/скица/дизајн цртање, итн.
Го поздравуваме вашиот судењето цел да се провери нашиот квалитет. Ние сме секогаш гледа напред кон обезбедување на најдобри купување искуство и развивање на win-win, долго-рок и пријателски односи на соработка со вас.
Ви благодарам многу !

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Деколте:
Оглавник
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Spandex,Најлон,Rayon
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
H3680
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
ADYCE
Декорација:
Никој
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
боја:
Кајсија
Ткаенина Тип:
плетење
Материјал:
90%Rayon,9%Најлон,1%Spandex
Повод:
Вечерна Забава, Познати Личности, Ноќен Клуб, Саем, Коктел, Пистата
Тип:
Жените Облека , Секојдневен Vestidos
перење:
Хемиско Чистење
Услуга:
Трговија на големо / Мало / OEM / ODM / Капка-превозот / Микс Цел
датум:
2017.12.19