.

шупливи од памук бебе тинејџерки фустани лето 2018 пролет нова бела коленото должина фустани за девојки 2 4 8 6 10 14 12 години

шупливи од памук бебе тинејџерки фустани лето 2018 пролет нова бела коленото должина фустани за девојки 2 4 8 6 10 14 12 години

1396.32
DEN 1159.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма

постојат 2 компјутери : 1 buc шупливи надвор фустан надвор и 1 buc внатре облека , ве молиме имајте на ум ,пријатели 2018 нова пролет лето кратко sleeve малку голема девојка фустани midi долг фустан деца облека постои големина на табелата на оваа девојка фустани лето под последна фото модел , ве молиме проверете него , се корисни кога се избере големината ,драги пријатели шупливи од памук бебе тинејџерки фустани летото 2017 нова бела коленото должина фустани за девојки 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 години малку големи тинејџерки фустани за тинејџерки сезона : шупливи од памук девојка се облекуваат бебето тинејџерки фустани летото 2017 боја : бела девојка се облекуваат коленото должина фустани за девојки ознака големина : 100-160 тинејџерки фустани лето девојки фустани
ЗАБЕЛЕШКА ве МОЛИМЕ , ве молиме да земете 1 munite да имаат поглед , важно е :
1)ве молиме имајте во предвид на "Дете НИ Големина (age , Y) да одговара на нашите ознака големина на број .
ве молиме проверете ја големината на табелата за да се добие секој запис големина податоци и одберете соодветна ознака големина за вашата девојка .
2 ) ако треба ,ве молам кажете ми ги вашите девојки тежина и висина во вашиот ред ,благодарам
големина на табелата :
нашите предмети се manual мерка и рамни мерења , таму е околу +3 cm или -3 cm грешка , ве молиме љубезно ве молиме да се разбере , благодарение толку многу.
(1 инч = 2.54 ) нашите големина се големина 100 , 110 , 120. 130 . 140 . 150 , 160
Дете НИ големина
( age, Y ) 2 / 3 4 / 4 T / 5 6 / 7 8 / 9 10 / 11 12 / 13 14 / 15 / 16 нашата големина 100 110 120 130 140 150 160 фустан должина / cm 62 68 74 80 84 91 95 градите *2 / cm 31 33 35 37 39 41 43 предложена висина на околу 100 cm околу 110 cm околу 120 cm околу 130 cm околу 140 cm околу 150 см околу 160 см ако сте дете е малку дебеличка , ве молиме размислете за да изберете поголема големина, ако сте го купиле од Кина, пред да , ве молиме да користите купи големина како референца , ако сакате поголема големина , ве молиме размислете за избере 1 големина поголема , пријател на пример.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
тинејџерки фустани лето девојки фустани
Бренд Име:
CBUCYI
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Возбудува
Материјал:
Полиестер,Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Возраст:
фустани за тинејџерки 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 години
Сезоната:
шупливи од памук девојка се облекуваат бебето тинејџерки фустани лето 2018
боја:
бела девојка се облекуваат коленото должина фустани за девојки