.

Бебе Девојки Цветни Фустан Девојка Памук Лето Принцезата Роденден Партија Фустани 2-12Yrs Девојка Мода се Облекуваат за Свадба 2018 Нови A01

Бебе Девојки Цветни Фустан Девојка Памук Лето Принцезата Роденден Партија Фустани 2-12Yrs Девојка Мода се Облекуваат за Свадба 2018 Нови A01

614.40
DEN 307.00 -50 %

Пристапност
Во достапна форма


Бебе Девојки Цветни Фустан Девојка Памук Лето Принцезата Роденден Партија Фустани 2-12 Yrs Девојка Мода се Облекуваат за Свадба 2017 Нови A01
24 M = 2 T = ознака 90 = 80~90cm
3 T = ознака 100 = 90~100cm
4 T~5 T = ознака 110 = 90~110cm
6 T~7 T= ознака од 120 =105~115cm
8 T~9 T = ознака 130 = 115~125cm
10 T= ознака 140 = 125~135cm
11~12 = ознака 150 =135~145cm

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 24M, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Jilly Кралство
Вграден Градник:
No
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Шема
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
JK-DA01
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни