.

Нови лето Принцеза чипка лолита симпатична Симпатична девојка Секојдневен сладок Ретро фустан Teacup Зајакот Печатење шпагети рака фустан без ракави

Нови лето Принцеза чипка лолита симпатична Симпатична девојка Секојдневен сладок Ретро фустан Teacup Зајакот Печатење шпагети рака фустан без ракави

1439.52
DEN 1267.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Сезоната:
Лето
Декорација:
Обвиткан
Половината:
Империја
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
Плоштад Јака
Шаблон Тип:
Цртан филм