.

Лето без Ракави Жените се Облекуваат Плус Големина 6l Лонг Бич Фустан на Едно Рамо Жените Лето Облечи Голема Големина NN0273 ТОЈ

Лето без Ракави Жените се Облекуваат Плус Големина 6l Лонг Бич Фустан на Едно Рамо Жените Лето Облечи Голема Големина NN0273 ТОЈ

3120.00
DEN 1716.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
EASTQUEEN
Половината:
Империја
Број На Модел На:
NN0273
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Памук
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Sashes
жените се облекуваат плус големина 6l долго:
жените лето облечи голема големина
Лето:
Без ракави
плажа облечи:
Едно Рамо