.

Две ниво збор игра Драсканици двојно двострано играње табла зборови&слики,бои&шалтери за сите деца помлади игра играчка поставена

Две ниво збор игра Драсканици двојно двострано играње табла зборови&слики,бои&шалтери за сите деца помлади игра играчка поставена

1180.80
DEN 720.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма


Две ниво збор игра Драсканици двојно двострано играње табла зборови&слики,бои&шалтери за сите деца помлади игра играчка поставена
име : Драсканици
големина на : 37*26.8*4.5 cm
материјал : пластика
боја : како на сликите покажуваат
стил : игра Смешни
Возраст опсег : 6-10 години
Пакување : со оригинална кутија
содржина : Двоен двострано играње одбор; 84 писмо плочки, вклучувајќи 2 ќорци; 29 bule шалтери; 16 црвени шалтери; Плочка торба; Правила книшка .
Превозот :
1.Ние брод во СВЕТОТ.
2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.
3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!
Време На Испорака :
1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздух mail
2.

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
no
Тема:
Спорт
Број На Модел На:
on017B
Батеријата:
no
Mfg Серија Број:
Играчка
Димензии:
37*26.8*4.5 cm
Бренд Име:
criswisd
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
боја:
Како Што Сликите Покажуваат
Стил:
Смешни игра
Пакување:
со оригинална КУТИЈА
Функција:
Драсканици 2 НИВО