.

5Pcs/Многу 2017 памук 2-10 години бебе девојчиња гаќи Цртан филм Детска долна облека панталона Децата кратко underpant Принцеза боксер шорцеви

5Pcs/Многу 2017 памук 2-10 години бебе девојчиња гаќи Цртан филм Детска долна облека панталона Децата кратко underpant Принцеза боксер шорцеви

475.20
DEN 333.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 7, 10
Бренд Име:
OnnPnnQ
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
HS0254
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Гаќи
Категории на долна облека и кратко:
Децата кратко
елемент:
Цртан филм
Наведени година сезона:
Во летото 2017
Главната ткаенина состав:
Памук
Функција:
Влага апсорпција, пот
боја:
Полна боја одговараат, широк спектар на бои
Големина:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
број:
gud 001-12p
Модел:
Ана & Џојс
Одговара:
Гаќи