.

10pcs Втората 2 Плеер Мини-Б Контролорот за CoolBoy за ФК за РС-20 Класичен 8 малку Ретро Игра Рачни Конзола

10pcs Втората 2 Плеер Мини-Б Контролорот за CoolBoy за ФК за РС-20 Класичен 8 малку Ретро Игра Рачни Конзола

2154.72
DEN 2047.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


100% Сосема нов Hight квалитет на Трети лица производ
10pcs × Игра Контролер
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Ние не бродот на викенд или државни празници. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Главните карактеристики

Тип:
Gamepads
Број На Модел На:
GNI21900
Бренд Име:
xunbeifang
Nintendo Модел:
Семејство Компјутер
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Пакет:
No