.

6 Шише Многу Carnelian Боја Серија Гел УВ Мода Квалитет Убаво Боја на лак Не Жолта Врвот База на Грб Гелови Брза Испорака

6 Шише Многу Carnelian Боја Серија Гел УВ Мода Квалитет Убаво Боја на лак Не Жолта Врвот База на Грб Гелови Брза Испорака

1296.00
DEN 1102.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Нови пристигнување Carnelian Боја Серија Гел лак,Bling Шарени Бои.
1.Пакет листата :
1)1 Lot=секое 6 Бои гел Запомнете да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени. Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
gelartist
Број На Модел На:
УВ Гел
Состојка:
Смола
Количина:
6 компјутери/многу
НЕТО-WT.:
15ml
Тип:
Гел За Полски
Боја Видови:
12 бои
Advantage1:
Висока технологија.Hight квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes