.

3 Еез Многу IDO Gelpolish 15ml Нови Пристигнување Ласерски Гел Сјајот УВ Гел за Нокти Уметност Впие Исклучување Долго-траен Лак Дизајн

3 Еез Многу IDO Gelpolish 15ml Нови Пристигнување Ласерски Гел Сјајот УВ Гел за Нокти Уметност Впие Исклучување Долго-траен Лак Дизајн

1339.20
DEN 1178.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


Нови пристигнување Ласерски Гел лак,Bling Шарени Бои .
1.Пакет листата :
1)1 Lot=никаков 3 Бои гел
Запомнете да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени. 3.Брза испорака: Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
gelartist
Број На Модел На:
led&ув помине гел полски
Количина:
3 компјутери/многу
Состојка:
Смола
Тип:
УВ Гел
НЕТО-WT.:
15ml
Боја Видови:
12 Боја Видови
Advantage1:
Висока технологија.Висок квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes