.

4PCS/многу корејски Пластични Гел Пенкало 0.5 mm Kawaii за Деца Подарок Училиште Канцелариски Материјали G-3133

4PCS/многу корејски Пластични Гел Пенкало 0.5 mm Kawaii за Деца Подарок Училиште Канцелариски Материјали G-3133

75.36
DEN 72.00 -4 %

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 4 PCS/многу корејски Пластични Гел Пенкало 0.5 mm Kawaii за Деца Подарок Училиште Канцелариски Материјали G-3133
Функција :
Модел : Г-3133
Големина : Околу 15.5 cm
Материјал : Пластика
Пишување точка : 0.5 mm
Рефил боја : Црна
Пенкало тело боја : Сина/Розова/Зелена/Сива( Пенкало, боја на каросеријата случаен избор, не изберете боја)
Пакет се Вклучени : 4 PCS Гел Пенкало
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Канцеларија
Магацин

Главните карактеристики

боја:
4PCS случаен избор
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
G-3133
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
XueSheng
Материјал:
Пластични
Name1:
перо
Name2:
гел пенкало мастило
name3:
пишување пен